Šobrīd nav neviena ieraksta!
Šodien vārda diena: Mudīte, Vladislava, Vladislavs
Auces, Dobeles un Tērvetes novadu šī mācību gada olimpiāžu uzvarētāju salidojums notika Tērvetē
(23.05.2019.)
Tradicionālajā mācību priekšmetu olimpiāžu uzvarētāju sveikšanas pasākumā, kas šogad notika Latvijas Valsts mežu dabas parka Tērvetē centra ēkā, par šajā mācību gadā gūtajiem sasniegumiem mācību priekšmetu olimpiādēs tika apbalvoti Auces, Tērvetes un Dobeles novada skolēni un viņu pedagogi.
Šajā valsts, Zemgales reģiona un Auces, Dobeles un Tērvetes novadu 2018./2019. mācību gada olimpiāžu uzvarētāju salidojumā piedalīties tika aicināti 55 paši zinošākie skolēni, kuri piedalījušies un ļoti labus rezultātus guvuši, no 2. līdz 12. klasei un 43 viņu skolotāji.
Kopumā olimpiādēs visa mācību gada garumā piedalījušies 808 skolēni. Šajā pasākumā tika godināti tie skolēni, kuri piedalījušies reģiona, atklātajās un valsts olimpiādēs un konkursos, kā arī tie, kuri saņēmuši augstu novērtējumu vietējā mēroga olimpiādēs.
Ar muzikālu sveicienu pasākumā piedalījās un to krāsaināku darīja aktieris un mūziķis Rihards Lepers. Kā allaž, pirms olimpiāžu laureātu sumināšanas sveicienus uzrunās nodeva arī katras pašvaldības pārstāvji. Vispirms sveicienus saņēma jaunākie skolēni, lai uzreiz varētu doties ekskursijā pa Tērvetes dabas parku, pēc tam apsveikumus saņēma vecāko klašu skolēni.
No Auces vidusskolas Tērvetē sumināja RENĀRU ANDIŅU (6. klase, 1. vieta mājturības olimpiādē), ALISI KLEPECU (6. klase, 2. vieta angļu valodas olimpiādē, Atzinības raksts matemātikas olimpiādē), RIČARDU LIEPIŅU – MELNI (6. klase, Atzinības raksts atklātajā angļu valodas olimpiādē), TOMU EGLĪTI (11. klase, 1. vieta matemātikas olimpiādē, 2. vieta ekonomikas olimpiādē), LAURU KRISTĪNI-KULBI (11. klase, 1. vieta bioloģijas olimpiādē), KRISTIANU PATRĪCIJU VALUKEVICU (11. klase, 1. vieta latviešu valodas un literatūras, kā arī mūzikas olimpiādē). Skolēniem sagatavoties dalībai olimpiādēs palīdzēja skolotāji JANA SMILA, INGA EGLĪTE, JĀNIS BENSONS, INA ANTE, RITA GREBEŽA, VIJA ELSONE, LIGITA VERNE, RUTA JANUZE.
Liels prieks un gandarījums par visiem skolniekiem, kuri ieguvuši labus un izcilus rezultātus mācību olimpiādēs, gandarījums par novada skolotājiem, kuri ar patiesu entuziasmu un prieku palīdz bērniem un jauniešiem sasniegt arvien jaunas virsotnes, mācot pārvarēt grūtības.
Tuvojas vasara, kurā jāgūst jauni spēki jaunajam mācību gadam!
Kopumā olimpiādēs visa mācību gada garumā piedalījušies 808 skolēni. Šajā pasākumā tika godināti tie skolēni, kuri piedalījušies reģiona, atklātajās un valsts olimpiādēs un konkursos, kā arī tie, kuri saņēmuši augstu novērtējumu vietējā mēroga olimpiādēs.
Ar muzikālu sveicienu pasākumā piedalījās un to krāsaināku darīja aktieris un mūziķis Rihards Lepers. Kā allaž, pirms olimpiāžu laureātu sumināšanas sveicienus uzrunās nodeva arī katras pašvaldības pārstāvji. Vispirms sveicienus saņēma jaunākie skolēni, lai uzreiz varētu doties ekskursijā pa Tērvetes dabas parku, pēc tam apsveikumus saņēma vecāko klašu skolēni.
No Auces vidusskolas Tērvetē sumināja RENĀRU ANDIŅU (6. klase, 1. vieta mājturības olimpiādē), ALISI KLEPECU (6. klase, 2. vieta angļu valodas olimpiādē, Atzinības raksts matemātikas olimpiādē), RIČARDU LIEPIŅU – MELNI (6. klase, Atzinības raksts atklātajā angļu valodas olimpiādē), TOMU EGLĪTI (11. klase, 1. vieta matemātikas olimpiādē, 2. vieta ekonomikas olimpiādē), LAURU KRISTĪNI-KULBI (11. klase, 1. vieta bioloģijas olimpiādē), KRISTIANU PATRĪCIJU VALUKEVICU (11. klase, 1. vieta latviešu valodas un literatūras, kā arī mūzikas olimpiādē). Skolēniem sagatavoties dalībai olimpiādēs palīdzēja skolotāji JANA SMILA, INGA EGLĪTE, JĀNIS BENSONS, INA ANTE, RITA GREBEŽA, VIJA ELSONE, LIGITA VERNE, RUTA JANUZE.
Liels prieks un gandarījums par visiem skolniekiem, kuri ieguvuši labus un izcilus rezultātus mācību olimpiādēs, gandarījums par novada skolotājiem, kuri ar patiesu entuziasmu un prieku palīdz bērniem un jauniešiem sasniegt arvien jaunas virsotnes, mācot pārvarēt grūtības.
Tuvojas vasara, kurā jāgūst jauni spēki jaunajam mācību gadam!
Auces un Bēnes vidusskolu 2018./2019. mācību gada mācību priekšmetu olimpiāžu uzvarētāji
Vārds | Uzvārds | Skola | Klase | Vieta | Skolotājs | Mācību priekšmets |
Renārs | Aļeksejevs | Auces vidusskola | 6. | Atzinība | Jana Smila | Angļu valoda |
Alise | Klepeca | Auces vidusskola | 6. | 2.vieta | Jana Smila | Angļu valoda |
Alise | Klepeca | Auces vidusskola | 6. | Atzinība (reģionā) | Jana Smila | Angļu valoda |
Ričards | Liepiņš- Melnis | Auces vidusskola | 6. | Atzinība (reģionā) | Inga Eglite | Angļu valoda |
Aigars | Ozols | Auces vidusskola | 12. | 2.vieta | Inga Eglite | Angļu valoda |
Iveta | Reitmane | Auces vidusskola | 8. | 3.vieta | Jana Smila | Angļu valoda |
Linards | Reitmanis | Auces vidusskola | 6. | Atzinība | Jana Smila | Angļu valoda |
Everts | Statkus | Auces vidusskola | 6. | Atzinība | Jana Smila | Angļu valoda |
Ilze Liene | Valtere | Auces vidusskola | 7. | Atzinība | Inga Eglite | Angļu valoda |
Marta | Zilberte | Auces vidusskola | 6. | Atzinība | Jana Smila | Angļu valoda |
Laura Kristīne | Kulbe | Auces vidusskola | 11. | 1.vieta | Ligita Vernere | Bioloģija |
Ance | Marga | Auces vidusskola | 9. | Atzinība | Ligita Vernere | Bioloģija |
Anda | Dirvele | Auces vidusskola | 11. | Atzinība | Rita Grebeža | Ekonomika |
Toms | Eglītis | Auces vidusskola | 11. | 2.vieta | Rita Grebeža | Ekonomika |
Laura Kristīne | Kulbe | Auces vidusskola | 11. | 1.vieta | Rita Grebeža | Ekonomika |
Annija | Brahmane | Auces vidusskola | 9. | Atzinība | Ingrīda Kramiņa | Fizika |
Linda | Garbile | Bēnes vidusskola | 6. | 2.vieta | Māris Eihmanis | Informātika |
Katrīna Sāra | Stankevica | Auces vidusskola | 6. | Atzinība | Frids Sarcevičs | Informātika |
Marta | Zilberte | Auces vidusskola | 6. | 3.vieta | Frids Sarcevičs | Informātika |
Viestarts | Grots | Auces vidusskola | 3. | Atzinība | Inga Mestere | Kombinētā |
Samanta | Latiša | Auces vidusskola | 3. | 3.vieta | Ineta Eņģele | Kombinētā |
Kevins | Lavrinovičs | Auces vidusskola | 2. | 3.vieta | Aina Laveiķe Inga Mestere |
Kombinētā |
Ance | Elekse | Auces vidusskola | 8. | Atzinība | Rimma Roze | Krievu valoda |
Daniels | Vilgerts | Bēnes vidusskola | 8. | Atzinība | Inese Freimane | Krievu valoda |
Ilze | Križjus | Auces vidusskola | 9. | Atzinība | Indra Špela | Ķīmija |
Linda | Strode | Auces vidusskola | 9. | Atzinība | Indra Špela | Ķīmija |
Madars | Vagalis | Bēnes vidusskola | 9. | Atzinība | Ingrīda Liepiņa | Ķīmija |
Undīne | Barvida | Auces vidusskola | 12. | Uzaicināts | Rimma Roze | Latviešu valoda un literatūra |
Laura | Dauginoviča | Auces vidusskola | 12. | Atzinība | Rimma Roze | Latviešu valoda un literatūra |
Linda | Garbile | Bēnes vidusskola | 6. | 3.vieta | Daiga Garbile | Latviešu valoda un literatūra |
Estere | Gristiņa | Auces vidusskola | 7. | 3.vieta | Ilga Sarceviča | Latviešu valoda un literatūra |
Anna | Šneidere | Auces vidusskola | 8. | Atzinība | Ilga Sarceviča | Latviešu valoda un literatūra |
Viktorija | Todorova | Bēnes vidusskola | 11. | 3.vieta | Inese Garbile | Latviešu valoda un literatūra |
Silma Samanta | Vaišvila | Bēnes vidusskola | 7. | 3.vieta | Inese Garbile | Latviešu valoda un literatūra |
Kristiana Patrīcija | Valukevica | Auces vidusskola | 11. | 1.vieta | Vija Elsone | Latviešu valoda un literatūra |
Estere | Vilberte | Auces vidusskola | 6. | Atzinība | Elga Stankus | Latviešu valoda un literatūra |
Ričards | Bezdelīga | Auces vidusskola | 4. | Atzinība | Aija Bensone | Matemātika |
Deivijs | Briņķis | Auces vidusskola | 5. | 2.vieta | Inese Upmane | Matemātika |
Toms | Eglītis | Auces vidusskola | 11. | 1.vieta | Ina Ante | Matemātika |
Linda | Garbile | Bēnes vidusskola | 6. | 3.vieta | Ilga Kalniņa | Matemātika |
Estere | Gristiņa | Auces vidusskola | 7. | 2.vieta | Ina Ante | Matemātika |
Alise | Klepeca | Auces vidusskola | 6. | Atzinība | Inese Upmane | Matemātika |
Madara Alise | Lerha | Auces vidusskola | 4. | 3.vieta | Ligita Bergmane | Matemātika |
Nils | Obuhovičs | Bēnes vidusskola | 5. | 3.vieta | Līga Kozlovska | Matemātika |
Markuss | Ozoliņš | Auces vidusskola | 4. | 2.vieta | Ligita Bergmane | Matemātika |
Emīls Dāks | Rūja | Bēnes vidusskola | 5. | 2.vieta | Līga Kozlovska | Matemātika |
Marta | Zilberte | Auces vidusskola | 6. | 2.vieta | Rita Grebeža | Matemātika |
Renārs | Andiņš | Auces vidusskola | 6. | 1.vieta | Jānis Bensons | Mājturība |
Madara | Ādmīdiņa | Auces vidusskola | 8. | Atzinība | Ilze Ābele | Mājturība |
Roberts | Bērziņš | Auces vidusskola | 7. | 2.vieta | Jānis Bensons | Mājturība |
Marko | Cišeiko | Auces vidusskola | 7. | 3.vieta | Jānis Bensons | Mājturība |
Raivis | Grasis | Auces vidusskola | 8. | Atzinība | Jānis Bensons | Mājturība |
Eduards Roberts | Graudiņš | Auces vidusskola | 8. | 3.vieta | Jānis Bensons | Mājturība |
Alīna | Jegorova | Bēnes vidusskola | 8. | Atzinība | Vera Artemjeva | Mājturība |
Artūrs | Kirfa | Auces vidusskola | 9. | Atzinība | Jānis Bensons | Mājturība |
Roberts | Lataks | Auces vidusskola | 9. | 2.vieta | Jānis Bensons | Mājturība |
Linda | Strode | Auces vidusskola | 9. | Atzinība | Ilze Ābele | Mājturība |
Jānis | Žukovskis | Auces vidusskola | 7. | Atzinība | Jānis Bensons | Mājturība |
Anastasija | Būmane | Auces vidusskola | 6. | 3.vieta | Ērika Kreicberga | Mūzika |
Megija | Norvaiša | Auces vidusskola | 5. | 3.vieta | Ruta Januze | Mūzika |
Katrīna Sāra | Stankevica | Auces vidusskola | 6. | Atzinība | Ērika Kreicberga | Mūzika |
Kristiana Patrīcija | Valukevica | Auces vidusskola | 11. | 1.vieta | Ruta Januze | Mūzika |
Kristiana Patrīcija | Valukevica | Auces vidusskola | 11. | 2.vieta (reģionā) | Ruta Januze | Mūzika |
Laura | Dauginoviča | Auces vidusskola | 12. | Atzinība | Ilze Vikštrema | Vēsture |
Monta | Mestere | Auces vidusskola | 9. | 3.vieta | Ilze Vikštrema | Vēsture |
Roberts | Bērziņš | Auces vidusskola | 6 | Atzinība (valsts) | Jānis Bensons | Mājturība |
Markuss | Cišeiko | Auces vidusskola | 7 | Atzinība (valsts) | Jānis Bensons | Mājturība |
Roberts | Lataks | Auces vidusskola | 9 | Atzinība (valsts) | Jānis Bensons | Mājturība |
Edmunds | Bērziņš | Auces vidusskola | 10 | Atzinība (valsts) | Jānis Bensons | Mājturība |
Informāciju apkopoja
Gita Šēfere-Šteinberga
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Gita Šēfere-Šteinberga
Sabiedrisko attiecību speciāliste